Mozno zaradit do sablon

Interaktivní tabule

ENO

Příslušenství

K interaktivním tabulím dodáváme i volitelné příslušenství, od ovládacího pera až po pojízdný stojan. Veškeré Vaše dotazy ohledně doplňků rádi zodpovíme, kontakt najdete v odpovídající sekci webu, případně můžete použít formulář vpravo.


Ovládací pero Stylus

Pomocí bezdrátového pera Stylus ovládáte kurzor, označujete, kreslíte. Stylus je vybaven minikamerou a Bluetooth, který posílá souřadnice z tabule do počítače. Stylus vyžaduje jednu baterií typu AAA. Na tabuli lze pracovat až se třemi Stylusy.


Tablet

Je pomůcka pro ovládání tabule z jakéhokoliv části místnosti např.: žáci z lavic nebo handicapované osoby. Tablet je ve skutečnosti zmenšenina interaktivní tabule. Bezdrátové řešení, které zvyšuje kreativitu a představuje uživateli nové možnosti ve výuce.


Skrytý pružinový tabulový pojezd

Pružinový pojezd umožní snadnou vertikální manipulaci s tabulí. Celá konstrukce pojezdu je skrytá za plochou tabule. Tuhost pojezdu je možno nastavit.


Pojízdný stojan

Umožňuje maximální využití tabule v prostoru nezávisle na stěně. Stabilní kovový rám obsahuje nástavec pro upevnění projektoru v projekční vzdálenosti 15cm od tabule. Pro snadnou manipulaci je rám opatřen kolečky o průměru 100mm. Tabuli je možno výškově nastavovat. Kovový rám je upravený vypalovanou práškovou barvou.


ENO Play

Na rozdíl od tradičního ozvučení má ENO Play jedinečnou technologii vyplnění prostoru zvukem. Synchronizace videa a hudby umožní, že všichni studenti slyší zvuky a hudbu v plném rozsahu, bez ohledu na to, jak sedí daleko od tabule. ENO Play je ukryté v zadní části tabule, takže nejde zepředu vidět a nikomu nepřekáží.

Máte otázky ?

Interaktivní tabule

Dokonalé spojení obyčejné bílé tabule s Vaším počítačem. Popisujte, kreslete, procházejte Vaše soubory, prezentujte, vyhledávejte na internetu, nebo využijte dalších možností, které Vám tato interaktivní tabule nabízí. Můžete ke své práci používat jakýkoliv fix, rýsovací pomůcky, magnety nebo ovládací pero Stylus. Tato tabule Vám zaručí zvýšení pozornosti posluchačů, děti zaujme, dospělé nadchne.